Skip to main content

Chceš se k nám přidat? Vyplň formulář a my se ti ozveme!

Jsme rádi, že s námi chceš tvořit Faktory! Od toho zapojit se do našeho spolku tě dělí jen vyplnění našeho registračního formuláře a následné zaplacení členského příspěvku. Až ho vyplníš, někdo od nás se ti ozve na mail, předá ti bližší informace a uvede tě mezi nás.

Pokud se k nám přidáváš a jsi student/ka Univerzity Palackého v Olomouci, vyplň prosím, z jaké katedry jsi. Pokud jsi z nějakého dalšího spolku, budeme rádi, když nám o tom dáš taky vědět. Pokud už nestuduješ (nebo ještě studuješ na střední škole), tak prosím uveď svou školu či zaměstnání. Těšíme se na tebe!

  Často se nás ptáte

  Kolik členství stojí?

  Členství ve spolku stojí 300 Kč na rok, tj. 25 Kč za měsíc. Ten se platí na účet spolku 2602539440 / 2010. Pokud by pro tebe tato částka však byla vysoká a nemohl/a, napiš nám to v registračním formuláři a můžeme se dohodnout na alternativní výši.

  Kolik času do spolku musím dát?

  Nemáme žádnou minimální hranici, kolik času musíš spolkem strávit. Zapojíš se podle toho, jak ti to bude vyhovovat!

  Už nestuduji. Můžu se i tak přidat?

  Ano, rozhodně můžeš! Faktory sice vznikly jako studentský spolek a jsou spjaty s Univerzitou Palackého v Olomouci, ale máme i pracující členy spolku, kteří již nestudují.

  Co můžu ve spolku dělat?

  Celou řadu věcí! Můžeš pomáhat s přípravou akcí nebo si zorganizovat svou vlastní nebo se můžeš starat o členy z pozice HR/community managera, spravovat sociální sítě či psát blog. Je jen na tobě, co si vybereš.